دفتر نشر آثار علمي دانشگاه علوم پزشکی اهواز
 
 
 
فرآیندها
 فرآیند چاپ کتاب
 امتیاز بندی کتاب های چاپ شده
 فرآیند چاپ کتاب با سرمایه گذاری شخص

آمار بازدید کنندگان
آمار کلی
آمار کل بازدید 6048
پربیننده ترین روز 29/03/1395
آمار پر بيننده ترين روز 146
بازديد امروز 13
بازديد ديروز 5

جستجو در سایت
نام واحد
نام فيلد
عبارت جستجو
 

چاپ کتاب با عنوان «آناتومی پرورش اندام» ترجمه

آقای حسین تیموری زمانه و آقای حمید ملکشاهی نیا


کتاب آناتومی پرورش اندام شامل یک سری از دستورالعمل های انجام تمرینات در سالن بدنسازی است. شما با مراجعه به هر حرکت می توانید شیوه ی صحیح انجام تمرینتان را بررسی کنید. کتاب حاضر شما را در انتخاب کردن تمرین مناسب نیازتان کمک می کند.


چاپ کتاب با عنوان «تمرین در آب» ترجمه آقای حسین تیموری زمانه و خانم نوش آفرین بحرینی

کتاب تمرین در آب برای تمام کسانی که علاقه مند به شروع تمرین های آبی هستند، از جمله آن هایی که به دنبال بازتوانی از یک عمل جراحی یا آسیب هستند مناسب است. این کتاب به چهار بخش تقسیم شده است. با فواید منحصر به فرد محیط آبی و اینکه چرا تمرین آبی بخش مهمی از یک برنامه تمرینی است شروع می شود. همچنین در بخش 1 گام های آمادگی برای برنامه ی تمرین آبی از جمله تجهیزاتی که ممکن است لازم داشته باشید و مکان هایی که می توانید آن ها را بیابید معرفی شده اند.


چاپ کتاب با عنوان «جنین شناسی پزشکی » بصورت ebook تالیف دکتر قاسم ساکی

دانلود کتاب

جنین شناسی پزشکی (یا انسانی) که یکی از پیچیده ترین مباحث علوم پزشکی است، رشد و تکامل انسان از زمان لقاح تا پایان دوره رحمی را بررسی می کند. دانشجویان رشته های مختلف پزشکی با مطالعه مراحل مختلف تکامل جنین انسانی خواهند توانست به این پرسش که چگونه یک انسان کامل و یا ناقص بدنیا می آید، پاسخ دهند. با مطالعه و شناخت تکامل ساختارهای مختلف بدن در طی زندگی داخل رحمی می توان اعتقاد به خداوند را افزایش داد زیرا ایمان هر شخصی از طریق علم و عمل صالح افزایش و از طریق جهل و گناه کاهش می یابد.


چاپ کتاب با عنوان «آناتومی کشش» ترجمه آقای حسین تیموری زمانه ، آقای سید محمدامین علوی و آقای دانیال حاتمی

این کتاب قادر است شما را با دنیای درون بدن آشنا کرده و به شما هم عضلات اصلی و هم عضلات ثانویه درگیر در هنگام فرایند کشش را نشان دهد. این کتاب برای هر سطحی از آمادگی جسمانی چه فرد غیرحرفه ای و غیر ورزشکار و چه ورزشکاران حرفه ای تعریف شده است. همچنین بر روی این که کدام کشش جهت توان بخشی آسیب های ورزشی مناسب و مفید است تمرکز شده است.
کتاب آناتومی کشش به طور ویژه برای ورزشکاران حرفه ای و علاقه مند به آمادگی جسمانی، مربیان ورزشی و حرفه ای، فیزیوتراپیست ها و حتی متخصصین طب ورزشی بسیار سودمند است.


چاپ کتاب با عنوان «لوپوس و بارداری» تالیف دکتر کریم مولا و دکتر الهام رجایی

 

 

یکی از معضلات بزرگ در بیماری هزار چهره ای بنام لوپوس، وجود علائم و عوارض جدی است که نیاز به اداره دقیق و ظریف دارند. از جمله این موارد، لوپوس و حاملگی و بخصوص همراهی آن با سندروم آنتی فسفولیپید آنتی بادی می باشند.
بارداری یک فاکتور خطرساز شناخته شده برای بیماری لوپوس می باشد که از شاخص ترین آنها ناموفق بودن بارداری است. لذا با توجه به اهمیت تشخیص و درمان این مقوله و نیز عوارض بارداری در این بیماری و نیز اختلاف نظر در مبانی آن، تصمیم به نگارش این کتاب گرفته شد.
این کتاب به صورت قابل فهم برای همه سطوح علمی پزشکی از قبیل دانشجویان، دستیاران و فلوهای فوق تخصص تالیف شده است.


 
 
 
  • دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
  • ایران - اهواز - کد پستی : 15794-61357
  • صندوق پستی : 159
  • تلفن : 60-3367543-0611
  • پست الکترونیکی : info@ajums.ac.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز می باشد
Copyright 2014 - Ajums Web Development Group
 

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8